W związku z najnowszymi wynikami różnych turniejów Premier Padel i World Padel Tour, można się zastanawiać, czy najlepsi gracze nie są bardziej zainteresowani Premier Padel.

Więcej niespodzianek na WPT

Kiedy Greenweez Paris Premier Padel Major, zdaliśmy sobie sprawę, że 16 najlepszych zarejestrowanych par pojawiło się w rundzie XNUMX. W następnym turnieju World Padel Tour Malaga Open, zauważyliśmy, że cztery z ośmiu rozstawionych graczy zostały wyeliminowane, gdy tylko weszły do ​​rywalizacji.

Oczywiście można to przypisać zmęczeniu. Rzeczywiście, gracze grają w turniejach od wznowienia, a niektórzy z nich wydają się odczuwać cios, jak zdradził nam Franco Stupaczuk u Rolanda Garrosa. Prawdopodobna konsekwencja lepszego stanu świeżości, Sanyo Gutiérrez i Agustin Tapia, którzy nie biorą udziału w Premier Padel, wygrali ostatnie dwa turnieje na World Padel Tour.

Jeśli przyjrzymy się bliżej, zauważymy, że podczas trzech Majorów nie było prawie żadnych niespodzianek Premier Padel. Rzeczywiście, w Doha i Rzymie Lebron i Galan zmierzyli się w finale ze swoimi delfinami Di Nenno i Navarro. Porte d'Auteuil, numery 1 znalazły Chingotto i Tello, rozstawione 4. Jednak na WPT w ostatnich tygodniach było wiele niespodzianek.

Premier Padel : warunki, które sprawiają, że marzysz

Te ostatnie wyniki skłaniają nas do zastanowienia się, czy najlepsi gracze nie faworyzują w jakiś sposób nowego oficjalnego toru FIP. Zgadzamy się, wielcy sportowcy chcą błyszczeć we wszystkich zawodach, w których biorą udział, ale możliwe, że Premier Padel tworzy trochę więcej motywacji. Rozumiemy, że między wyższymi nagrodami pieniężnymi a możliwością rozwoju graczy w miejscach przesiąkniętych historią, takich jak Foro Italico czy Roland-Garros, podczas tych turniejów mogą oni bardziej przekroczyć samych siebie.

Utwory padel roland garros premier padel 2022

Poza tym wszyscy gracze zdają się być zgodni, warunki proponowane przez nowy oficjalny obwód FIP zdają się skłaniać do marzeń. Wystarczająco, by zachęcić ich do prześcignięcia samych siebie? Od Ciebie zależy, czy powiesz nam, co myślisz!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !