Jérôme Bécasset i Jean-Marc Herard będą codziennie powiększać ligę i jej przedstawicieli na Mistrzostwa Francji Padel w Padel Club w Lyonie (Padel Central). Liga prowansalska jest oblężona.

dziewczęta prowansalskie

1 / Ścieżka fitness

Laura Clergue (LC) - Kilkakrotnie mistrzyni Prowansji, aż do moich lat 14, a potem przestała przedawkować i studiować. Najlepszy ranking 4 / 6, obecnie 5 / 6. Odbyłem także lata siłowni 7 i lata piłki ręcznej 4: tyle, ile można wykorzystać moc ramienia w kilku dyscyplinach sportowych!

Audrey Casanova (AC) - Gram w tenisa od wieku 5. Byłem -2 / 6. Uczę tenisa od wieku lat 16. Jestem tenisistą i uwielbiam sporty rakietowe (tenis stołowy, zwłaszcza badminton).

2 / Odkrycie padla

LC - Praktykuj tenis w singlu, nie doceniałem samotności na boisku. Mój brat często podróżował do Hiszpanii i zapoznał mnie z Padelem: to była miłość od pierwszego wejrzenia dla nas obu.

AC - Odkryłem Padela w 2010, w klubie Set w Aix-en-Provence, podczas gdy pracowałem jako strażnik w klubowym sklepie. Jean-Marc Lenoir i Clément Forget wprowadzili mnie do padla.

3 / Doświadczenie sportowe i cele sportowe

LC - Nie możemy tak naprawdę mówić o doświadczeniu, ponieważ zacząłem dopiero półtora roku od 1. Ale ponieważ gram w 5 6 razy w tygodniu. Celem jest udział w mistrzostwach świata.

AC - Gram od 5 Byłem częścią francuskiej drużyny w 2012, która ukończyła 3ème na mistrzostwach świata w Meksyku. Obecnie gram dużo więcej Padla niż tenisa i mam nadzieję, że w nadchodzących latach będę częścią francuskiej drużyny wiosłowej.

4 / Który klub?

AC - Z moim kolegą z drużyny gramy w Set Club of Aix en Provence. Mam licencję w klubie tenisowym koziego powietrza, wydaje mi się, że ściśle tenisowy.

5 / Kurs podczas kwalifikacji regionalnych

LC - Dobrze! Niestety mieliśmy do czynienia z kilkoma drużynami dziewcząt (3). Ostatnia drużyna, ta, w którą graliśmy w finale, sprawiła nam trudność (Sandra Dalain i Carole Anne Lovera).

6 / Ambitions dla ostatnich etapów

LC - Postaramy się przejść całą drogę i zdobyć tytuł. Musimy jednak odkryć nowe pary i ich grę.

AC - Znam tylko 3 zawodników z mistrzostw: Sandy, Geraldine i Line. Obawiam się hiszpańsko brzmiących nazwisk!

chłopcy z Prowansji

1 / Szlak sportowy i odkrycie Padel

Laurent Boulade (LB) - Grałem w tenisa do wieku 15. Są lata 12, w których odkryłem wiosło w klubie Set podczas lekcji odkrycia dokonanych przez moją szkołę

Jérôme Ferrandez (JF) - Obecnie jestem 1 / 6. Znam ten padel od ponad X lat i odkryłem ten sport podczas treningów tenisa w Hiszpanii

3 / Doświadczenie sportowe i cele sportowe

LB - Idę na najwyższy poziom i dużo trenuję w Hiszpanii z graczami z czołowego świata 20. Padel zajmuje duże miejsce w moim życiu, moje perspektywy z moim partnerem to zostać francuskim N ° 1 i rozwijać się na zawodowym torze w Hiszpanii

JF - Tytuł mistrza Francji jest moją ambicją. Być najlepszą parą francuską 😉
Najwyraźniej Haziza i Scatena są faworytami, aby zobaczyć ...

4 / Który klub?

LB i JF-Jesteśmy z Set Club of Aix en Provence

5 / Podróż pary

LB - Około roku 1. Długo szukałem partnera do picia, widzę w nim ogromny potencjał do wykorzystania!

JF - gram głównie od miesięcy 6. Z Laurentem możemy posunąć się daleko.

6 / Kurs podczas kwalifikacji regionalnych

LB i JF - Wszystko poszło bardzo dobrze. Bez fałszywej skromności kwalifikacje były raczej łatwe.

7 / Ambitions dla ostatnich etapów

LB -JF - Zarabiaj i zostań francuskimi numerami 1.

liga prowansalska

Stéphane BASINI - Przewodniczący Komisji Padel

Mistrzostwa Prowansji w Padlu poszły bardzo dobrze. Fazy ​​kwalifikacyjne zorganizowaliśmy w sobotę w klubie (Set Padel Club) z drużynami 24 (pary męskie 20 i kobiety 4). Następnie finały odbyły się w niedzielę w klubie tenisowym w Marsylii.

Jérôme Bécasset i Jean-Marc Herard

Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazine, Obraźliwy we wszystkich tematach świata Padel, wraca na wiele tematów z zawsze uważnym okiem.