Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory najbardziej niesamowite pytania dla dwóch najlepszych graczy na świecie. Odkryj z humorem osobowość dwóch argentyńskich graczy.

Staje się klasykiem dla par, ale ma zastosowanie również dla par w padel, którzy ostatecznie są jak „pary sportowe”. Pada pytanie o osobowość lub nawyki, a dwie osoby z tabliczką udzielą odpowiedzi. Przekonasz się, że może być bardzo zabawnie, z Agustinem i Sanyo, którzy nie zawsze się ze sobą zgadzają. Ekstrakty.

"Kto jest najbardziej skąpy?"

Augustyn: „Sano.

Sanyo: „Sierpień”.

Augustyn: „Za każdym razem, gdy idziemy na przykład do centrum handlowego, lubi wszystko, ale nigdy niczego nie kupuje!”

Sanyo : „Ale to nie jest skąpstwo, to bycie skąpym dla siebie! Mówię Agus: jego zegarek to prezent, który mu podarowałem. A ja wciąż czekam na moje…”

Kto jest najbardziej pretensjonalny?

Augustyn: „Sanyo”

Sanyo: „Agus”

Augustyn: „Zawsze jest ubrany po dziewiątki, jego ubrania wyprasowane, jego włosy dobrze ułożone!”

Sanyo: „To dlatego, że mam żonę, która prasuje moje ubrania! Agus, jeśli nie ma idealnej fryzury, nie wychodzi z pokoju!”

Sprawdź ten beztroski wywiad w całości, klikając poniżej!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !