Jak pisaliśmy przed chwiląMaxi Sanchez zdecydował się zrobić sobie przerwę w sezonie i poddać się operacji ścięgna Achillesa.

W szczególnie długim sezonie i przy dużej liczbie turniejów cierpią ścięgna zawodników, zwłaszcza tych młodszych... Po Beli, który musi odpocząć, by leczyć łokieć, to kolejna legenda padel świat, który musiał się zatrzymać, Maxi Sanchez.

Argentyńczyk borykający się z problemami tendinopatii ścięgna Achillesa musiał zatem przejść operację. Interwencja, która oczywiście wypadła bardzo dobrze.

Kiedy znów go zobaczymy Rekin Na torach? Trudno powiedzieć, w międzyczasie życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i nie możemy się doczekać, co się wydarzy tymczasowe powiązanie pomiędzy jego zwykłym kolegą z drużyny Lucho Caprą a młodym talentem Alexem Chozasem !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !