Padel Magazine - Nowe rakiety Lorda Padel wywołało sensację i pozwala nam uzyskać dostęp do rakiet, które z pewnością są bardziej grywalne niż Crysan.

Bandido to półokrągła rakieta, która może mieć dość zrównoważoną rakietę. Niemniej jednak ma wystarczającą wagę, aby zranić przeciwników. Niektórzy gracze dalej Padel Magazine mógł zeznawać. Jest poręczny i dlatego jest odpowiedni dla wszystkich typów graczy. Aby korzystać z tej rakiety, nie trzeba mieć poziomu. Jeśli nie wiesz dokładnie, co wziąć i jeszcze nie określiłeś swojej pozycji na boisku, ta rakieta zapewni Ci niezłą wydajność.

Tutaj mamy pełną karbonową rakietę z ramą z PCV z włókna szklanego. Szczególnie przyjemna rakieta dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

Zaletą jest to, że nie boli ramienia. Miękka i lekka, ta rakieta może być zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

To nasza ulubiona rakieta. Aby spróbować, należy go adoptować. Piłka wychodzi szybko i precyzyjnie dzięki względnie zrównoważonej równowadze.

Gdybyśmy musieli porównać, moglibyśmy pomyśleć, że Bandido jest mniej techniczną rakietą i bardziej miękką niż Crysan Pro.

Poniżej zawodowcy, którzy używają Lorda Padela:

Franck Binisti - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.