Plotka krążyła od kilku dni, to już oficjalne. Po latach z Siux, Lucho Capra opuszcza markę i dołącza do Zespół Wilsona, gdzie znajduje się również jego nowy partner: Fernando Belasteguin.

To rok zmian dla Lucho Capra. Po kolejnym rozstaniu z Maxi Sanchezahiszpański zawodnik opuszcza swojego dostawcę sprzętu i dołącza do Wilsona. Markę, którą już zna, bo nosił buty amerykańskiej firmy przez kilka sezonów.

Dlatego amerykańska marka oferuje siebie zespół w 100% Wilsona na Premier Padel, opróczzostając oficjalnym dostawcą piłek na tor.

Wilson nadal umacnia swoją pozycję w branży padel międzynarodowy. Dla Lucho Capry, 17e w rankingu FIP, to początek nowej przygody. Hiszpan ma teraz szansę na debiut w barwach narodowych przyszły emeryt, Fernando Belasteguina.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.