To najnowsza plotka w „oknie transferowym” pomiędzy markami i zawodnikami padel : Lucho Capra, zdaniem wielu obserwatorów, mógłby dołączyć do Wilsona.

Jak ogłosił na swoim koncie na Instagramie, Lucho Capra odchodzi Siux po wielu latach współpracy. Argentyński zawodnik czuje się wolny, a raczej z pewnością podpisał już kontrakt z marką, ale nadal nie powiedział, z kim. A gdyby to był Wilson?

Amerykańska firma znajduje się w centrum wiadomości, ponieważ osiągnęła porozumienie z Premier Padel co czyni ją oficjalnym dostawcą piłek na tor finansowany przez QSI.

Bardzo zaangażowany w padel, firma z Chicago sponsoruje, jak z pewnością wiesz, niejakiego Fernando Belasteguina, który okazuje się być nowym partnerem Lucho Capry. Czy marka będzie chciała wówczas stworzyć duet 100% Wilsona? Jak wiemy, firmy na ogół cenią sobie reprezentację przez parę. I po tym, jak wypuśćmy Pabla Lijo, światowy gigant sportowy z pewnością ma w swoim zespole (w skład którego wchodzą przede wszystkim Marina Lobo i Alix Collombon) niewielkie miejsce dla nowego zawodnika.

A żeby dodać do plotek, okazuje się, że Lucho Capra zna już dom dobrze, mając na koncie buty amerykańskiej firmy, które przez kilka lat brały udział w zawodach. Czy twoim zdaniem para Capra / Bela zostanie wyposażona przez Wilsona, czy nie?

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.