Rozpoczęły się prace w Villeneuve-Loubet: otwarcie pierwszego MiastoPadel w Alpach Nadmorskich jest już blisko!

UrbanPadel znajdzie się w UrbanSoccer, już obecne w mieście. W skład tego nowego kompleksu wejdą m.in 6 utworów padel : 4 okładek et 2 zewnętrzne, aby móc cieszyć się dobrą pogodą Lazurowego Wybrzeża, a także przyrodą!

W tym projekcie, poświęcono dwa boiska do piłki nożnej aby móc zamontować cztery tory wewnętrzne. Ten nowy kompleks również na to pozwala przywrócić sporty rakietowe w ówczesnym dużym klubie tenisowym.

Otwarcie UrbanaPadel Nicea – planowane jest Villeneuve-Loubet koniec kwietnia. Nastąpi to po inauguracja kolejnego kompleksu miejskiegoPadel w Dardilly. Należy pamiętać, że UrbanPadel Nice ma na celu szybką organizację turniejeI staże dla graczy!

UrbanPadel Nicea także szuka swojej przyszłości odpowiedzialny padel. Jeśli uważasz, że posiadasz wymagane umiejętności, nie wahaj się i wyślij e-mail na adres: alexandre.ressot@urbansoccer.fr.

Adres: 2284 Route de Grasse, 06270 Villeneuve-Loubet.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi