W ten weekend stowarzyszenia „Madryt Home” et „Le Vivre Mieux, Lo Vives Mejor” zorganizował padel zebrać darczyńców.

W ten weekend 14 marca „Madryt Home”, najbardziej aktywne stowarzyszenie działające na korzyść francuskich emigrantów stolicy Hiszpanii, zmobilizowany do wspierania innego stowarzyszenia „Le Vivre Mieux, Lo Vives Mejor”. To francusko-hiszpańskie stowarzyszenie pomaga rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym lub z problemami społeczno-edukacyjnymi.

I aby to zrobić, gdy jesteś w sercu planety padel, czy jest lepszy sposób na zgromadzenie darczyńców niż zorganizowanie towarzyskiego turnieju na świeżym powietrzu?

Francuski Madryt padel Tournois

Jak zwykle zapraszano od czasu do czasu wiosenne słońce. Gabrielle, entuzjastyczny prezes stowarzyszenia i uzależniony od małej żółtej kulki, zdecydował się tym razem zaoferować mieszany konkurs w formacie Pozo, bardzo popularna formuła wejścia i zejścia w Hiszpanii.

W ten sposób 16 uprzywilejowanych par mogło stoczyć bitwę na stokach klubu El Estudiante, mastodonta z 40 odkrytymi i częściowo zadaszonymi stokami. W związku z kryzysem zdrowotnym organizacja musiała niestety umieszczać zespoły na liście oczekujących entuzjazm wzbudzony przez padel także z Francuzami w Madrycie.

Podsumowując, możemy tylko pozdrawiać sukces tego wydarzenia gratulując stowarzyszeniu, którego sekcja padel udowadnia swoją dynamikę animacja po animacji. Inicjatywa ta jest tym bardziej niezwykła, że ​​cały dochód z turnieju został przekazany na cele charytatywne. Tutaj ponownie znajdujemy podstawową wartość padel i ogólnie sport, solidarność ”.

Podziękowania dla Stephana Rodrigueza z POR 3 Padel za te informacje.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.