Po Elim Amatriainiei przed bliźniakami Alayeto, teraz Mari Carmen Villalba oficjalnie przechodzi na emeryturę.

Tak jak ona ogłoszone na Instagramie36-latek uznał, że czas to odłożyć. Niezarejestrowana na Mexico Open Andaluzyjka rozegrała swój ostatni mecz na korcie World Padel Tour. Porażka 6/3 6/0 z Aną Fernandez de Osso przeciwko numer 1 Ari Sanchezowi i Pauli Josemarii. Jeśli zawodniczka być może nie będzie pamiętać wyniku, anegdotycznie, zapamięta oklaski i gratulacje wszystkich, którzy byli obecni w Malmö.

Zrozumiesz, że pozostał jeszcze jeden turniej do rozegrania dla zawodnika, który kiedyś znajdował się w czołowej 16-stce świata. Rzeczywiście będzie bardzo obecny podczas Premier Padel Milano P1, zaplanowane na 4–10 grudnia. Po tym mieszkanka Malagi na pewno odłoży słuchawkę, ale nie całkowicie opuści 20×10, bo jeśli wierzyć jej przekazowi na Instagramie, powinna pozostać w świecie padel...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !