Wiemy dobrze Marianne Vandaele na stanowisko szefa rozwoju padel kobiety w FFT. Stanowisko, które od tego czasu piastuje z zapałem i oddaniem styczeń-luty 2022. Zawsze obecny na dużych wydarzeniach i podróżując od klubu do klubu, aby odkryć padel Damskie, była wszechobecna na scenie padel français.

Rysunek padel Francuski i kobiecy

Jak wiemy, padel est dyscyplina, która rozprzestrzenia się we Francji z dużą szybkością ale która wciąż stara się całkowicie uwieść graczy. Tylko 18% licencjobiorców to kobiety, rzeczywistość, którą FFT stara się zmienić. Dotyczy to w szczególności działania prowadzone przez Mariannę.

Ale Marianne Vandaele też jest mistrz padel. Od tego czasu na francuskim torze ponad 7 lat, zajmowała 3e miejsce rankingowe i grał w barwach francuskiej drużyny przy ul 3 razy. To także brązowy medal podczas Mistrzostw Europy w Portugalii w 2017 roku!

Marianne-vandaele-volee

Przygoda w Hiszpanii

Do zobaczenia wkrótce 33, Właśnie ogłosiła to Marianne Vandaele, uruchamia się dalej obwód zawodowy, międzynarodowym. Odważny zakład jak na zawodnika, który przekroczył już trzydziestkę. Nie spowalnia to jej jednak od tego czasuza kilka dni poleci do Barcelony, gdzie zostawi swoje walizki i pal.

Jak zapowiadała, skupiła się zwłaszcza na turniejach międzynarodowych w obwodzie FIP. W programie: trening zbiorowy i indywidualny, trening fizyczny i wsparcie psychiczne. Wszystko po to, aby być gotowym na okiełznanie padel Świat.

Dotrzymywanie zobowiązań we Francji

Pomimo swojej decyzji Marianne Vandaele nadal chciała zapewnić: zachowa swoje stanowisko w FFT i będzie nadal promować rozwój padel żeński. Czas pokaże, jak poradzi sobie z tą nową działalnością, biorąc pod uwagę jej rolę w federacji.

Oprócz turniejów międzynarodowych Toulouse dodało to równieżnie przegapiłaby terminów we Francji. French Championship, P2000, Marianne Vandeale będzie normalnie obecna na tych turniejach we Francji!

Dlatego prawdopodobnie szybko usłyszymy wiele o Francuzce, jeśli wkrótce rozpocznie cykl FIP. Ten ostatni jest nadal szukanie dodatkowych sponsorów, aby pomóc jej w pełni przeżyć tę nową przygodę, która ją czeka!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.