Piorun na planecie padel : Mariano Amat przestaje trenować i odchodzi z obowiązków w Akademii M3. Oznacza to zatem koniec jego współpracy z Alejandro Galanem i Juanem Lebronem.

Co tak naprawdę działo się za kulisami? Trudno wiedzieć. Technik, który właśnie ogłosił tę wiadomość na swoim koncie na Instagramie, mówi o dokładnie przemyślanej decyzji i długim procesie. Możemy zatem sobie wyobrazić, że od jakiegoś czasu myślał o zatrzymaniu się.

Przy okazji Juan Lebron, jeszcze za pośrednictwem Instagrama, podziękował swojemu trenerowi za te wspólnie spędzone lata.

Jaki udział wyniki tego sezonu z hiszpańską parą czy mieli na tym, który towarzyszył im przez trzy lata, ze znanym nam sukcesem? Ciężko powiedzieć.

Możemy również pomyśleć, że po dziewięciu latach trenowania profesjonalnych zawodników Amat mógł poczuć potrzebę zrobienia sobie przerwy. Dowodem jakości pracy wykonanej przez Mariano jest fakt, że otrzymał już liczne wiadomości od zawodników i trenerów, w których dziękowali mu za te lata i życzyli mu wszystkiego najlepszego na przyszłość. Z czego będzie wykonany? Przyszłość pokaże.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !