Marta Ortega znalazł się w centrum uwagi, nieco nieświadomie, po rozstaniu Gemma Triay, ogłoszono tuż przed rozpoczęciem sezonu.

Teraz lekarz rozpoczyna nowy projekt z Veronica virseda, bardzo fizyczny lewicowy zawodnik. Marta rozpoczyna rok w zabawny sposób, co jej nie przeszkadza wygrać swój pierwszy mecz w Doha ze swoją nową koleżanką z drużyny.

Hiszpański zawodnik wspomina początek sezonu…

Wyjątkowy początek sezonu

Sezon nie zaczął się tak, jak bym chciał. ale takie rzeczy się zdarzają. Wolę jednak zostawić swoje uczucia i emocje na boku, bo ostatecznie to moja praca.

Dziś wolę skoncentrować wszystkie swoje siły i myśli na moim nowym projekcie, ponieważ to mnie motywuje. Myślę, że panuje duże zaufanie, że wierzymy w to, co robimy: to jest teraz najważniejsze.

Rozstanie z Gemmą Triay

Na torze brakowało tej chęci wierzyć w to, co robiliśmy, trochę zabrakło nam zaufania. W każdym razie to właśnie czułem ze swojej strony i bardzo trudno jest grać w ten sposób.

Życie z tymi plotkami naprawdę nie było zbyt przyjemne. Teraz jestem znacznie spokojniejszy, myślę, że odsiedzieliśmy razem czas i teraz oboje jesteśmy spokojniejsi.

czuję się dobrzeUtrzymywałem z nią dobry kontakt, a także z trenerem (Rodrigo Ovide).

Gemma Triay Marta Ortega Riyad P1

Jego nowe powiązanie z Vero Virsedą

Znamy się bardzo długo, zarówno na torze, jak i poza nim. Mamy do siebie duże zaufanie. Mówimy sobie różne rzeczy natychmiast i otwarcie, co jest bardzo pozytywnym punktem.

Nous sommes dwóch bardzo fizycznych zawodników, które muszą dużo się ruszać, aby zachować aktywność i dobre samopoczucie. Myślę, że to trochę przeznaczenie, że znaleźliśmy się razem, bo mamy tę samą wybuchowość.

Podczas naszego pierwszego meczu było lekkie ciśnienie ponieważ chcieliśmy zrobić wszystko dobrze. Potem wszystko zostało odblokowane, więc jest dobrze uczucie.

Plan na sezon?

Na razie, ponieważ jest to nasz pierwszy turniej, chcemy to poczuć bien, czujemy się konkurencyjny. Następnie stopniowo zacznij wygrywać mecze.

Ale dzisiaj głównym celem jest wzajemne poznanie się na torze, bo wyjeżdżamy dalej projekt długoterminowy.

Nie mamy żadnego konkretnego celu na tym turnieju poza zajściem jak najdalej.

Marta Ortega i Vero Virseda zagrają ponownie już dziś wieczorem, w ostatniej rotacji dnia na GrandStand 1. Zmierzą się z Marta Talawa et Nuria rodriguez na mecz, który zapowiada się bardzo interesująco.

W najbliższy wtorek wszystkie spotkania będą transmitowane na żywo na stronie YouTube Premier Padel !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.