Paquito Navarro i Martin Di Nenno zakwalifikował się do ostatnich czterech z Mistrzowski finał 2021. Argentyńczyk i Hiszpan biją Bela / Coello 6/3 3/6 6/3 i jutro postaram się o dziewiąty z rzędu finał. Za to będą musieli się zemścić w obliczu Sanyo / Tapia.

Powyżej

Sala jest pełna na ten wspaniały plakat z ćwierćfinału Master Final. Żywa legenda Bela i największa obietnica padel Hiszpański Coello sprzeciwia się tym, którzy są w serii 8 kolejnych finałów na WPT.

Di Nenno i Navarro wydają się lepsze we wczesnych grach. To oni mają szansę na przerwę, a ich gry serwisowe są raczej spokojne. Kilka punktów szaleństwa rozpala Madrid Arena dzieloną między dwie pary!

Wrażenia potwierdzają się, podopieczni Rodriego Ovide'a robią sobie przerwę w szóstym meczu i kontynuują swoją jakość w siatce, aby zapewnić sobie gry serwisowe i zdobyć pierwszego seta. 6/3

paquito-navarro_martin-di-nenno_estrella-damm-madrid-master-final-2021__dsc5720-copia-1170x658

Bunt młodych i starych

Drugi zestaw to inna historia. Bela, który do tej pory wydawał się mieć małe nogi, stopniowo pokazuje, dlaczego uważany jest za najlepszego wszechczasów. U jego boku Coello boli. W czwartej partii po raz pierwszy udaje im się zdobyć serwis Paquito i Martina.

Młodzi i starzy wydają się znacznie bardziej pewni siebie. Zdobywają przewagę nad przeciwnikami, którzy nie potrafią powstrzymać krwawienia... Widząc, że runda jest prawie przegrana, Paquito postanawia odpocząć, robiąc show. Stadion skanduje swoją nazwę, a ta niewielka pomoc publiczności pozwala jego parze ożywić się i nie opuszczać planu.

Coello i Belasteguin mogą wreszcie zapakować zestaw do podania i w tym kwartale ponownie zacząć. 6 / 3

fernando-belasteguin_arturo-coello_estrella-damm-madrid-master-final-2021__dsc5884-copia-1170x658

Numer 1 na celowniku

Arturo i Bela chcą w to uwierzyć, ale Paquito i Martin wydają się mieć większą siłę. Pierwszy kontynuuje show, podczas gdy drugi towarzyszy mu do perfekcji. Ta kombinacja pozwala im wygrać pierwsze trzy gry decydującego seta.

Ci, którzy wciąż chcą zakończyć rok jako nr 1, przechodzą do trzeciego. Ich gry serwisowe można łatwo wygrać, aby dostać się do półfinału! 6/3

Dlatego w najbliższą sobotę od 10 rano znajdziemy wszystkich zwycięzców z czwartku i piątku na półfinały, które już zapowiadają się gorąco. Będzie można je oglądać na żywo i wyłącznie w Canal + Décalé.

 

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.