Lucía Sainz i Marta Marrero podpisze znakomity występ, aby zakwalifikować się do wielkiego finałuEstrella Damm Master Finał 2021 od World Padel Tour. Hiszpanie pokonali bliźniaków Alayeto i będą chcieli jutro zdobyć swój pierwszy wspólny tytuł w Madrycie. 6/2 6/7 6/2

Powracający nr 1

Pierwszy set to świetna bitwa pomiędzy dwiema parami w pełnym przekonaniu. Bliźniaczki Alayeto grają na bardzo wysokim poziomie, ale Marta Marrero, a zwłaszcza Lucia Sainz są na szczycie. Odnajdujemy poziom gry osoby, która w zeszłym sezonie była numerem 1 na świecie z Gemma Triay.

Mimo prawie 50 minut pojedynku między tymi dwiema parami, Marta Marrero i Lucia Sainz udaje się zakończyć pierwszą rundę 6/2. Po wielu przerwach wymiany Marta i Lucia zdobywają ważne punkty.

Jak my Marta Marrero powiedziała wczoraj w wywiadzie dla Padel Magazine, numer 1 powrócił do Madrytu.

Marta Marrero płacze nowa Black Crown

Dwie lornetki i stadion

Drugi set to także wielka rozgrywka. Wiele gier idzie aż do „punto de oro” i tym razem lornetka Atomic nie traci ważnych punktów.

Walka jest wspaniała i wszyscy liczą na trzeci set. Mapi i Majo są bohaterscy i przebijają drugi set do tie-breaka.

Magia dzieje się w decydującej grze. Madrid Arena pomaga bliźniakom zawiązać zestaw wszędzie! 7/6 (7-5)

Alayeto zacisnął pięść Madrid Master Final WPT

Niezapomniane widowisko

Stung, Marta Marrero i Lucia Sainz włożyły dużo energii w pierwszą partię trzeciego seta. Hiszpanie przejmują obsługę lornetki wejściowej, a w kolejnym oszczędzają 4 punkty załamania!

Walka trwa, ale to Lucia i Marta zwyciężają, zdobywając punkty na koniec gry i robią sobie wcześniej drugą przerwę!

Marta Marrero i Lucia Sainz w końcu kończą to spotkanie, które potrwa ponad 2h30! 6/2

Ce Mistrzowski finał kobiet oferuje nam wspaniałe spotkania z wieloma meczami, które trwają prawie 3 godziny.

Lucia Sainz :„Połączenie Marty i mnie było bardzo szybkie, ponieważ znaliśmy się jako rywale. Nie sądziłem, że zdołam sprawić, by Marta płakała! Ale przede wszystkim pragnę pogratulować bliźniakom, którzy dają przykład dla wszystkich.”

Marta Marrero (we łzach) : "Dziękuję wszystkim. Jestem bardzo poruszony tym, że mogę wrócić na tor iw finale. Jutro dam z siebie wszystko ”.

Do zobaczenia za kilka minut z pierwszym półfinałem mężczyzn, Lebron / Galan vs Stupa / Ruiz, który będzie śledzony w Canal +.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.