Padel Magazyn - Od ostatniej nocy znamy kury wśród mężczyzn, kobiet i młodzieży. Wydarzenie zapowiada się od samego początku. Jak mogłoby być inaczej z tym wydarzeniem, które gromadzi najlepszych graczy na świecie?

Jak w każdym losowaniu, tak jak we wszystkich sportach, zawsze istnieje tak zwana grupa śmierci ... To losowanie nie jest wyjątkiem.

Juan Martín Díaz i Fernando Belasteguin, obecny świat pierwszej pary, będą musieli walczyć o awans do półfinałów. Grupa składa się z innych par 3: Cristián Gutiérrez-Matías Diaz, Gaby Reca-Seba Nerone i Paquinto Navarro-Jordi Muñoz. Walka jest już gorąca !!!

Tymczasem w grupie B Juani Mieres i Pablo Lima padli na Sanyo Gutiérreza-Maxi Sáncheza, Miguela Lampertiego-Maxiego Grabiela i Fernando Poggi-Adriána Allemandiego.

U kobiet ...

Będziemy mieli w grupie A: Eli Amatriain i Patty Llaguno, bliźniaczki Majo y Mapi Sánchez Alayeto i wreszcie Valeria Pavón-Cata Tenorio.

Grupa B Karolina Navarro i Cecilia Reiter, Icíar Montes-Alejandra Salazar i Nela Brito-Marta Marrero.

U młodych ludzi ...

W grupie A wystąpią Juan Lebrón i Iñigo Zaratiegui, Alejandro Galán-José Rico i Teodoro Zapata-Marc Quilez, a na końcu Marc Badía-Antón Sans.

Wszystko jest gotowe do bitwy na wszystkich frontach ... Padel Magazyn postara się przekazać Ci wszystkie informacje, zwłaszcza na swoim Twitterze.

[kolor przycisku = „czerwony” rozmiar = „mały” link = ”https://twitter.com/PadelMagazyn ”target =” blank ”] Śledź mistrzów na żywo na naszej stronie na Twitterze! [/ Button]

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.