Line Meites (13 FFT) i Wendy Barsotti (23 FFT) postanowiły połączyć siły w 2020 roku. Okazja, aby dowiedzieć się więcej o tym nowym stowarzyszeniu.

Padel Magazine : Powiedz nam coś o tej nowej parze?

Line Meites : Nowy rok, nowy partner! W tym roku Wendy przyjęła moje zaproszenie 🙂, więc zagramy razem sezon we Francji. W Hiszpanii wciąż muszę podjąć decyzję, jest wiele wniosków…

Wendy Barsotti : Bardzo się cieszę, że mogę dzielić sezon z Line. Wiem, że przyniesie mi to wiele na boisku, zarówno pod względem taktycznym, jak i mentalnym! Nawiązaliśmy relację, która daje nam pewność w tej dziedzinie i właśnie tego potrzebuję przede wszystkim!

PM: Kto zagra po lewej? Line i jej niszczycielskie uderzenie?

LM : Wendy jest na przystanku i zagra po lewej w tym roku. O ile nie wypuści żadnej piłki, zmienimy się, biorąc pod uwagę moją łatwość w tworzeniu Par 3! Zrobiłem pożar przed czasem, możesz to sobie wyobrazić! Jestem prawie gotowy do bitwy…

PM: Ok, więc Wendy po lewej, a Line po prawej… Wendy, nie widzieliśmy cię na torze od bardzo dawna, grałeś w padla od dłuższego czasu?

WB : Gram w Padela od roku, a konkursy rozpocząłem w kwietniu ubiegłego roku. Jest całkiem nowy, ale gram w tenisa od piątego roku życia, więc miałem już pewne podstawy.

PM : Już 23. we Francji po roku gry w padla, jakie są Twoje cele w tym sporcie?

WB : Moim ostatecznym celem jest dołączenie do francuskiego zespołu! To naprawdę sprawia, że ​​marzę. Przestałem grać w tenisa, teraz jest to 100% padel!

PM : Wyobrażamy sobie, że pomoc Johana (Bergerona) może być cenna, aby się tam dostać?

WB : Fakt bycia z Johanem i życia jego padlem z zewnątrz sprawia, że ​​chcę żyć nim również od wewnątrz. Śledzę go jak najwięcej na jego turniejach i dużo się uczę, oglądając. Daje mi rady, a ja słucham go bardzo uważnie. Naprawdę lubię się z nim tym wszystkim dzielić.

PM: A w tym sezonie dziewczyny? Konkretne cele?

LM : Postaram się wnieść swoje doświadczenie i wiedzę o sporcie i dziewczynach, aby pomóc Wendy osiągnąć jak najwyższy poziom. Ma wyraźną zdolność i motywację do dołączenia do francuskiego zespołu! Więc nasze cele w tym sezonie są z konieczności wysokie.

WB : Będziemy brać udział w maksymalnie turniejach! Oczywiście postanowiliśmy zrobić wszystkie P2000. Moim celem na ten rok jest zdobycie jak największego doświadczenia w celu zintegrowania elity i francuskiej pierwszej dziesiątki.

PM: Linia, czy będziesz w stanie przekazać Wendy całe swoje doświadczenie, czy to było dla Ciebie ważne?

LM : Tak, cieszę się, że mogę grać z Wendy. Myślę, że szybko znajdziemy nasze znaki na ziemi. Mamy świetny związek w budowie. Zmieni mnie to, że będę stałym partnerem na sezon, po kilku skomplikowanych latach…

PM: Jakieś ostatnie słowo do końca? Sponsorzy podziękować?

WB : Dziękuję Julienowi Pesowi, który pomaga mi ze sprzętem za pośrednictwem swojej strony „French Padel Shop” i któremu udało mi się zdobyć kontrakt z Head!

LM : Chciałbym podziękować Dunlopowi, który uprzejmie zgodził się zachować mnie jako ambasadora. Nie pomagamy w podróżach, szkoleniach ani innych kosztach związanych z Padelem… Korzystam z okazji, aby poprosić o datki! Do dobrego serca, panie i panowie!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!