Najnowsze ogłoszenia par Chingotto / Galan, Lebrona/Paquito et Bela / Tello zaburzyć równowagę sił w pierwszej dwudziestce na świecie.

Rzeczywiście, śledząc te różne zmiany, zauważamy, że w chwili pisania tego tekstu trzech graczy pozostaje bez partnera: Sanyo Gutierrez (11), Alex Ruiz (12), Momo Gonzalez (14) i Lucho Capra (20). Rozumiecie, przesunięcie Beli w prawo oznacza, że ​​wśród tych, którzy szukają nowego kolegi do drużyny Bruksela P2, znajdziemy trzech prawicowych zawodników, w tym dwóch leworęcznych i jednego leworęcznego.

Wyobrażamy sobie, że Momo Gonzalez skupi się na jednym z graczy wymienionych powyżej. Logicznie rzecz biorąc, powinien to być Alex Ruiz, zawodnik, z którym Momo bardzo dobrze dogadywała się na torze i poza nim. Obaj mężczyźni mają także tę szczególną cechę, że pochodzą z Malagi i wielu fanów nie rozumiało ich rozstania w zeszłym sezonie.

Oznaczałoby to zatem, że Gutiérrez i Capra zostaliby sami. Obaj Argentyńczycy mogliby rozegrać razem turniej lub dwa z braku czegoś lepszego, ale to wyraźnie nie wydaje się idealne. Rzeczywiście, jeśli jest w stanie grać trochę na lewym skrzydle i pomagać, Sanyo czuje się znacznie pewniej na prawym skrzydle.

Jak widać, nadchodzą inne zmiany i w pewnym momencie gracz z prawej strony będzie musiał przesunąć się w lewo, aby przywrócić równowagę. Czy będziemy uprawnieni do szeregu zmian na wszystkich poziomach?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !