Potrójna niespodzianka o godz Premier Padel GNP Meksyk P1 z eliminacją trzech rozstawionych kobiet w upale Acapulco!

Kto mógł przewidzieć, że pary 1, 4 i 5 w losowaniu kobiet zostaną wylosowane ósmy finał w Meksyku?

Jednak duet Josemaria / Sanchez, Ortega / Virseda i Icardo / Salazar, przystępując do rywalizacji, za każdym razem odnosząc zwycięstwa w dwóch setach, czuł się wczoraj dość niespodziewanie.

Najbardziej zaskakujący jest oczywiście fakt, że z numeru 1, który przegrał z Aną Catariną Noguierą i Beą Calderą, dwie zawodniczki z numerami 30 i 33! W zły dzień Paula i Ari przegrali 7/6, 7/6 i przyznali się do pierwszej porażki w 2024 roku. Ci, którzy będą nieobecni na Puerto Cabello P2, będą mieli trochę czasu na odpoczynek i przygotowanie się do Belgii.

W obliczu młodych zawodników Alejandry Alonso i Andrei Ustero, Veronica Virseda i Marta Ortega wiedziały, że na papierze nie mają łatwego meczu. I pomimo bardzo dobrego początku, zaliczyli mocny powrót młodych Hiszpanów, którzy dzięki zwycięstwu 2/6, 6/2 6/2 zakwalifikowali się do pierwszego ćwierćfinału w sezonie.

Tamara Icardo i Alejandra Salazar również doskonale rozpoczęły mecz przeciwko Osoro / Goenaga, ale nowa para pokazała więcej zasobów w meksykańskim upale. Końcowy wynik 2/6 6/2 6/2 dla Aranzazu i Carmen, które wykonują pierwszy wspólny duży ruch! Dziś spróbują pokonać… Ustero i Alonso!

Acapulco Premier Padel Acapulco Acapulco Meksyk 21 marca 2024 Foto Mariano Castro Vaccarono

W pozostałych meczach ulubione pary zrobiły swoje, m.in. zemsta Araujo i Riery na Canovasie i Velasco, którzy zmierzyli się z nimi w Leganés (UPT).

Wszystkie wyniki tutaj.

Plakaty do kwater kobiecych:

  • Walka Ustero/Alonso z Goenagą/Osoro
  • Brea / Gonzalez (Ts2) kontra Llaguno / Sainz (Ts8)
  • Triay / Fernandez (Ts3) kontra Castello / Jensen (Ts7)
  • Araujo / Riera (Ts6) kontra Caldera / Nogueira

Dzisiejszy program w Acapulco:

Aby śledzić dzisiejsze mecze, przejdź do Kanał YouTube z Premier Padel.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !