Świat nr 13, Juani Mieres, czy znalazł rzadką perłę u przerażającego prawicowca Álvaro Cepero Rodríguez ? Na Instagramie Juani formalizuje swoją współpracę z Cepero.

Przydomek Chiqui jest dobrze znany we Francji z tego, że uczestniczył w tym ostatnim Paryski Challenger w Casa Padel.

Alvaro Cepero jest prawicowym graczem. Juani Mieres zagra więc po lewej stronie. Pozycja, którą dobrze zna, ponieważ grał na tej pozycji przez kilka lat u boku Pablo Lima. Już odległy czas, kiedy para Mieres / Lima była nazywana książętami World Padel Tour. Ale najczęściej drugi za legendarną parą Juan Martin Diaz / Fernando Belasteguin.

W oświadczeniu Juaniego o jego związku z Cepero, czujemy, że koniecznie ma on przemyślenia na temat tego niesamowitego dla niego okresu. Od tego czasu było kilka dobrych, a niektóre nie tak dobrych, zwłaszcza ostatnio jego były partner Javier Garrido.

Ale dzisiaj obaj gracze są wyżej w tabeli. Jeśli Juani Mieres pozostanie na 13. miejscu na świecie, w dużej mierze dzięki rankingowi zablokowanemu z powodu COVID, Chiqui jest dalej w rankingu, zajmując 34. miejsce na świecie. Wyniki dla obu graczy były błędne i być może trochę rozczarowujące.

To nowe skojarzenie oznacza zatem oddzielenie Cepero od Antonio Fernándeza Cano, 52. gracza na świecie, którego widzieliśmy kilka dni temu w Barcelonie Master. Z kim będzie kontynuował przygodę?

Wiadomość Juani Mieres w jego poście na Instagramie jest dość zdumiewająca. W szczególności pozwalamy Ci przeanalizować i odszyfrować jego ostatni komentarz:

Nowa przygoda, która zaczyna się od Alvaro Cepero. Jest bardzo szybki i jest doskonałym obrońcą. Dlatego zagram ponownie na mojej starej lewej pozycji. Przywołuje mi wiele wspomnień. Jestem zmotywowany jak nigdy dotąd, naprawdę chcę to zrobić dobrze.

Optymizm i pozytywne nastawienie nie oznaczają ignorowania rzeczywistości, ale zachować spokój, pewność siebie i przekonanie, że razem możemy zbudować rzeczywistość i inną przyszłość, możliwą i pożądaną dla siebie.

Źródło na Instagramie: ICI.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.