Minęło wiele lat Miguel lamperti darzył prawdziwym uwielbieniem Juana Lebrona. Już w 2022 rokuczuł, że Juan był „przede wszystkim w obwodzie".

Ostatnio, po wszystkich kontrowersjach wokół Lobo, Miguel Lamperti ponownie wypowiedział się na temat byłego numeru 1 na świecie. Wśród naszych kolegów z VeinteDiez, Lamperti mówił o Juanie Lebronie.

Wiele lat po jego pierwszym oświadczeniu Miguel Lamperti wciąż jest pod urokiem Lebrona i nie ukrywa tego. „Lubię go, bo jako pierwszy trenuje i poświęca najwięcej…”, oświadcza przed dodaniem: „ale on jest szalony: złości się na siebie, na swoją partnerkę. To część jego sposobu bycia".

W tym wywiadzie Argentyńczyk wspomina oświadczenie z języka andaluzyjskiego: „Powiedział mi kiedyś bardzo szczere zdanie: „Moim najgorszym rywalem jestem ja”."

"zwariowany”, który jednak będzie charakteryzował jako „ładny”. "LeBron jest wyjątkowy, inny. Jest takim uroczym głupcem, że kiedy go poznasz, pokochasz go. To inny facet niż pozostali".

Kończy Miguel Lamperti tę piękną pochwałę dla Juana LeBrona: „Jestem miłośnikiem padel przez LeBrona. Nigdy nie wiadomo, gdzie zagra piłkę. Zawsze powtarzam, że dzisiaj na prawej stronie jest spektakularny, ale na lewej jest jeszcze lepszy. Nigdy czegoś takiego nie widziałem."

To tylko pokazuje, że pomimo swojego silnego charakteru, Juan LeBron potrafi oczarować swoich przeciwników…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.