Pod nieobecność Fernande Belasteguina, Mike Yanguas i Victor Ruiz utworzyli tymczasową parę na World Padel Tour Minorka Otwarta.

W 7/5 finału zmierzyli się z potężną drużyną: Paquito Navarro i Fede Chingotto. Spotkanie było zacięte, o czym świadczy bliski wynik 7/6, XNUMX/XNUMX na korzyść pary hiszpańsko-argentyńskiej.

Jednak to krótkotrwałe stowarzyszenie wykazywało oznaki napięcia. Na boisku ich zachowanie czasami miało charakter konfrontacyjny, a obaj zawodnicy kierowali się do siebie szczerą krytyką, zdradzaną wyraźnymi gestami.

Określony wybór piłek do zagrania lub nie, źle wykonane lub niewystarczająco mocne strzały uwydatniły ich różnicę zdań. Patrząc na ich dynamikę, można wątpić, czy po tej przygodzie zdecydowaliby się na wspólne wakacje.

Powstaje pytanie: czy po tym turnieju nadal będą łączyć siły? W takim przypadku powinni odłożyć na bok swoje ego. W końcu, pomimo trudności w dobrej komunikacji na torze, czasami wykazywały między sobą świetną więź i niewiele brakowało im do pokonania Chingotto i Paquito.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.