Nie będzie ani jednego, ale 2 przedstawicieli Francji do finałowy mecz w Mediolanie, po kwalifikacjach, wcześnie rano, od Bena Tisona i Thomasa Leygue’a. Brak stołu finałowego dla Maxime Moreau et Dylana Guicharda, wyeliminowany w dwóch setach przez Miguela Angela Solbesa et Ignacio Piotto Albornoz (TS5), 6/4 6/4.

Thomasa Leygue’a i Ferrana Insę doskonale poradzili sobie z drugim spotkaniem w Mediolanie. W przeciwieństwie do Martín Sánchez Piñeiro (138 XNUMX) / Pedro Vera (89), zwycięstwo w dwóch setach pary francusko-hiszpańskiej 7 / 5 6 / 1.

Wlać Benjamin Tison i Aitor Garcia (TS4), musieliśmy walczyć, aby zakwalifikować się do stołu finałowego. Przed Adriana Marquesa (157 XNUMX) / Jaime’a Fermosella Delgado (104) Ben i Aitor będą musieli zaostrzyć grę po przegranej pierwszego seta. Wreszcie po zaciętej walce zwycięstwo pary francusko-hiszpańskiej 3/6 7/6(5) 6/4.

Na ten moment nie znamy jeszcze przeciwników obu francuskich zawodników.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.