Weteran Miguel lamperti będzie musiał rozegrać kilka meczów, zanim będzie miał nadzieję na wejście do stołu finałowego Premier Padel z Mediolanu. Nasienie nr 1 z poprzednich, będzie kojarzony ze swoim nowym partnerem, Jose Jimenez (106). Obowiązkowa kwalifikacja dla jednego z najbardziej charyzmatycznych zawodników na torze.

Oprócz tej ulubionej pary znajdziemy kilka bardzo dobrych drużyn i wiele trójkolorowych, który będzie próbował wspiąć się na stół finałowy. Oto losowanie Francji na początek kwalifikacji Premier Padel Mediolan P1, planowane w ten poniedziałek, 4 grudnia :

  • Maxime Moreau / Dylana Guicharda – Jaime Menendez (112) / Jose Maria Mouliaa (122)
  • Thomas Leygue / Ferran Insa – Clément Geens (146) / Francisco Gomes (99)
  • Benjamin Tison / Aitor Garcia (TS4) – Simon Vasquez (108) / Miguel Gonzalez (97)
  • Johan Bergeron / Jérémy Scatena – Emiliano Iriart (88) / Pablo Castillo Valverde (160)
  • Bastien Blanqué / Mauro Agustin Salandro – Gonzalo Perez Arbona (144) / Jose Roman Martinez Sanchis (121)

Wśród kobiet nie ma przedstawicielki Francji w previach. Jedynym francuskim zawodnikiem obecnym w Mediolanie będzie Alix Collombonwraz ze swoją partnerką Loreną Rufo.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.