Pierwsza niespodzianka o godz Premier Padel Mediolan P1 ! Sanyo i Agustin Gutiérrez wychodzą naprzeciw Javiemu Rico i Rafie Mendezowi i wychodzą po raz drugi z rzędu w pierwszej rundzie.

Pod koniec bardzo dziwnego meczu, naznaczonego dużą liczbą niewymuszonych błędów, ósmy rozstawiony z Milano Premier Padel P1 spadł we wtorek na centralnym torze chmury Allianz. O ile Javi Rico i Rafa Mendez utrzymali formę jak zwykle, Sanyo i jego siostrzeńcowi wyraźnie brakowało koncentracji przed przystąpieniem do zawodów.

Na zmianę bardzo dobrze i bardzo źle Gutiérrezowie zostają zatem wyeliminowani z rywalizacji przez parę, która będzie grała bardziej regularnie i która odniosła zasłużone zwycięstwo: 6/3 4/6 6/2. Hiszpanie jutro znajdą pełną parą duet, który powinien zaproponować zupełnie innego przeciwnika: Arroyo/Alonso,

Sanyo i Agustin z pewnością rozegrali swój ostatni wspólny mecz, ci, którzy bardzo dobrze rozpoczęli swoją przygodę, a zakończyli ją dwiema porażkami z rzędu w pierwszej rundzie i trzema w ostatnich czterech turniejach… Ogłoszono, że w przyszłym sezonie u boku Paquito Navarro„El Mago”, który nieustannie narzeka na napięty harmonogram, będzie musiał wrócić do świetnej formy i znaleźć motywację, jeśli chce ponownie zagrać główne role w 2024 roku.

Ale wcześniej czeka go ostatni termin: finał mistrzowski, w którym ma zagrać na lewej stronie u boku Mike'a Yanguasa!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !