Zwycięskie Sanyo i Agustina Gutiérreza w pierwszej rundzie Rafa Mendez i Javi Rico potwierdzili swoją skuteczność w czwartek przeciwko Edu Alonso i Alexowi Arroyo.

Po stworzeniu niespodzianki nigdy nie jest łatwo ją potwierdzić. Ale Javi Rico i Rafa Mendez osiągnęli to dzisiaj w Mediolanie Premier Padel P1.

Jednak z młodymi Edu Alonso i Alexem Arroyo, którzy byli pełni pewności siebie po szczególnie udanym WPT Mexico Open, nic nie udało się wygrać.

Jednak po raz kolejny Hiszpanie byli w stanie zaoferować bardzo solidny występ, który przeciwstawił się przeciwnościom losu. Wygrywają 6/4 6/4 i awansują do ćwierćfinału, gdzie zmierzą się z Lebronem i Galanem, którzy „Pincho” Fernandezowi i Gonzalo Rubio pozostawili okruszki: 6/1 6/1 w 44 minuty!

Jak zobaczycie, Rico był bardzo szczęśliwy, że zakwalifikował się do ćwierćfinału!

Aby śledzić pozostałe mecze w Mediolanie:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !