W czwartek przez Mediolan przeszedł prawdziwy huragan: Ale Galan i Juan Lebron spędzili na torze tylko 44 minuty w meczu przeciwko Rubio / Fernandezowi.

Nie przeszkadza pogłoski o separacji, Lebron i Galan grają najlepiej, jak potrafią padel w Lombardii. Dowodem tego jest fakt, że ich 6/1 finału zakończyła się wynikiem 6/1 45/XNUMX po niecałych XNUMX minutach gry... Javi Rico i Rafa Mendez, którzy jutro muszą się z nimi zmierzyć, już mogą drżeć.

Ogólnie rzecz biorąc, zauważamy, że w tym turnieju jest wiele poprawek. Rzeczywiście, od początku 6/0 finału było już pięć 6/0, a to może jeszcze nie być koniec! Nagroda trafia do Delfi Brea i Bei Gonzalez, które zdały egzamin 6/0 1/6 w Clasca / Piltcher. Numer 0 Josemaria i Sanchez spisali się prawie tak samo dobrze w starciu ze znacznie silniejszą parą, Talavan / Rodriguez (6/1, XNUMX/XNUMX)!

Znajdź wszystkie wyniki w porządku ICI.

Aby śledzić mecze:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !