Katar dołącza Starvie po kilku etapach z innymi markami. Oprócz bycia szybko rozwijającym się graczem, Mohamed Saadona jest ambasadorem padel w Katarze oraz influencer w mediach społecznościowych.

Dobry wybór dla Starvie

To więcej niż podpis hiszpańskiej marki, która jest oddana gigantowi. Ten, który stworzył Padel W jednym z najlepszych klubów na świecie liczy prawie 700 000 obserwujących na Instagramie.

Starvie GM Edgar Dorado był bardzo zadowolony z podpisu wkrótce po podpisaniu kontraktu z klubem Padel W:"Jesteśmy przekonani, że ta inkorporacja będzie dużym krokiem w kierunku konsolidacji marki StarVie w krajach Zatoki Perskiej”.

Influencer w Katarze

„Jestem bardzo dumny i bardzo podekscytowany rozpoczęciem współpracy ze StarVie. Po tym, jak przez wiele lat byłem ambasadorem wielkich marek, takich jak Vodafone, Audi, Genisis i Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022, cieszę się, że mogę współpracować z hiszpańską marką jako zawodnik padel i współzałożycielem PadelIn. Nasza współpraca rozpoczęła się trzy lata temu i zawsze mieliśmy doskonałe doświadczenia z rakietami i produktami firmy padel", wyjaśnia Mohamed Saadon.

abdulla alhijji khalid saadon katar WPT

Ideą tej współpracy jest stworzenie pala na imię Mohamed Saadon. Tak więc usłyszymy o tym nowym stowarzyszeniu: Saadon x Starvie.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !