Oto najważniejsza wiadomość dnia: oficjalizacja par Gutiérrez/Gutiérrez i Gonzalez/Garrido.

Podczas gdy Sanyo postanowił skupić się na rodzinie, Momo łączy siły z takim jak on Andaluzyjczykiem, Javim Garrido. Inną cechą wspólną obu zawodników, którzy w zeszłym roku nosili razem koszulki drużyny hiszpańskiej w Dubaju, jest to, że obaj są w zasadzie zawodnikami lewicy.

A przy braku informacji od obu graczy możemy się zastanawiać, kto przesunie się na prawą stronę, nawet jeśli ostatecznie wydaje się to dość oczywiste.

Rzeczywiście, największą mocną stroną Javiego Garrido jest jego niszczycielski cios. Ze swojej strony Momo Gonzalez jest bardziej cierpliwym zawodnikiem, potrafiącym bronić mniej więcej każdą piłkę i używając swojej doskonałej ręki do tworzenia luk w obronie. Rozumiemy zatem, że najbardziej logiczną rzeczą byłoby zobaczyć potężnego Garrido po lewej stronie i stratega Gonzaleza po prawej. Widzieliśmy także, jak ten ostatni czasami schodził w prawo wraz z Sanyo na turnieju Roland-Garros. Sposób na przygotowanie się na przyszłość?

Ci, którzy śledzą najwięcej padel Świat wie również, że Javiego i Momo widziano razem na treningu podczas przerwy i że to rodowity Antequera grał po prawej stronie toru…

Wszystko zatem wskazuje na to, że ten ostatni wystartuje u boku WPT Madrid Master napęd podczas gdy jego nowy kolega z drużyny przejmie, jak zawsze, kontrolę nad lewą częścią toru. Już niedługo przekonamy się, czy ta zmiana wyjdzie na korzyść 26-latkowi!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !