Momo Gonzalez wrócił po naszych kolegów z Marka w sezonie 2023. Bardzo wyjątkowy rok dla mieszkańca Antequery, który będzie miał czterech różnych partnerów i zakończy grę po prawej stronie.

Andaluzyjczyk, który ceni stabilność i długoterminowe projekty, czuje ulgę, że może zacząć od nowa nowa dynamika z Fede Chingotto, gracz, z którym kilkakrotnie rozmawiał o udostępnieniu utworu, ale do tej pory nie miało to miejsca. Potwierdzono, że w 2024 r. Momo i Fede „w końcu” będą mogli grać obok siebie.

I zgodnie z oczekiwaniami, to właśnie po lewej stronie 26-latek rozpocznie nowy etap swojej kariery: „Czuję się znacznie lepiej na lewej stronie, mimo że wiele się nauczyłem przez ten krótki okres na prawej stronie. To nie tak, że nienawidzę tej strony, ale czuję, że jestem lepszy na lewej stronie.

Ten, który daje siebie „6 lub 6,5 na 10” za jego przejście w prawo odnajdzie swoją naturalną pozycję i stworzy duet, który z „Super Ratonem” wygląda obiecująco. Podobnie jak wielu obserwatorów, Momo wierzy, że para Gonzalez / Chingotto będzie „szorstki dzięki swoim właściwościom obronnym” i wygodne w wolnych warunkach, ale trudniejsze, gdy „Warunki są szybsze i przeważa atak”.

Mimo to słyszy „przekształć słabe punkty w mocne” i ma na celu wejście do Top 4 par. Aby to osiągnąć, para hiszpańsko-argentyńska, która rozpocznie sezon na piątym miejscu, będzie musiała stawić czoła... Paquito i Sanyo, dwaj byli koledzy z drużyny Momo i Fede... Zapowiada się bardzo interesująco!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !