Tego popołudnia w Cascais w Portugalii odbył się losowanie mistrzostw świata Padel 2016 między 14 a 20 Listopad. Wniosek: Francja będzie miała pracę!

Przypomnienie o warunkach tego losowania: Rzeczywiście, pomimo statusu europejskiego mistrza padla 2015 dla mężczyzn i wicemistrza Europy 2015 dla kobiet, Francja nie została zachowana. Mimo względnej łatwości wyjścia z kwalifikacji, znajduje się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn podczas losowania w ostatnim kapeluszu, czyli drużyn uważanych za najsłabsze. Drużyny Francji będą musiały grać przeciwko lepszej pozycji.

U pań:

narysować-the-los-damy światowej łopatkowe 2016Będzie praca. To pewne. jeśli przeciwko pierwszemu narodowi świata, Hiszpanii, Francji, absolutnie nic nie da. Ona może spróbować w Meksyku.

Hiszpania jest pierwszym narodem na świecie dla kobiet. I składa się z najlepszych światowych graczy, którzy ufają wszystkim turniejom World Padel Tour. Dlatego wykorzysta i zdobędzie maksimum doświadczenia przeciwko temu narodowi w długim CV. Wszystko będzie rozgrywane przeciwko Meksykowi. Pierwsza obserwacja: To naród, który nie jest przyzwyczajony do tych wielkich wydarzeń. Żaden z meksykańskich graczy obecnych w Portugalii nie jest częścią świata. Poza tym nie mają przedstawicieli w topowym 150. Słynne drugie miejsce zostanie rozegrane między Meksykiem a Francją wśród kobiet.

W dżentelmenach:

narysować-the-los-panowie-świat wiosło-2016Francja znalazła się w grupie C, czyli z Paragwajem, Włochami i Belgią. Ponownie, grupa jest oczywiście skomplikowana, ale z perspektywy innych narodów obecnych w grupie słusznie twierdzą, że odziedziczyli najsilniejszy naród w 4e i ostatni kapelusz (w konkurencji z Portugalia, Austria i Anglia).

Rzeczywiście, Francja pokonała już Belgię na Mistrzostwach Europy Padel w grudniu zeszłego roku. Ale uważaj na ten bardzo niebezpieczny naród z wyszkolonymi i utalentowanymi graczami. Włochy to także niebezpieczny naród, ale nie do pokonania. Paragwaj, piękny naród Padel, który ma ulubiony status w grupie. Ale kto będzie mniej skomplikowany w grze niż Hiszpania czy Argentyna. Krótko mówiąc, Francja ma dobrą okazję, aby wyjść do czołówki 2 tych kurcząt. Będzie musiał być silny i stały.

Włochy-Paragwaj-Belgia-Francja-group-global-paddle-2016

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.