Nie było cztery francuskie pary w XNUMX/XNUMX finału Open w środę w Asunción, a dwóch z nich zakwalifikowało się do pozostałych wydarzeń.

Te dwie pary to Peloux/Bernard i Barla/Lambert Agosti. Mogą sobie pogratulować, że odnieśli dwa zwycięstwa w dwóch setach i tym samym zakwalifikowali się do dalszej części wydarzeń. Jutro zagrają o miejsce w ostatniej czwórce.

Dla dwóch pozostałych duetów, które dzisiaj zagrały w ósemce, były to niestety dwie porażki w trzech setach po wygraniu pierwszego seta.

Wyniki:

  • dziewczyna do lat 18: Bahurel / Psonka vs Darboure / Reinoso (ARG) 6/3 4/6 1/6
  • dziewczyna do lat 14: Bekhedda / Bekhedda vs Misanovic / Oberg (SWE) 6/2 3/6 3/6
  • do 14 chłopców: Bernard / Peloux vs Gonzalez / Lara (MEX) 6/3 6/2
  • dziewczyna do lat 16: Barla / Lambert Agosti vs Pereira / Basto (POR) 6/4 6/3

Od teraz reprezentacja Francji będzie przygotowywała się do meczów drużynowych. Jako przypomnienie, zarówno chłopcy, jak i dziewczęta zmierzą się dziś wieczorem z Włochami, a stawką jest pierwsze miejsce w grupie. Spotkania, które możesz śledzić Padel Magiczny telewizor i na Kanał FIP na YouTube.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !