To bardzo miła podróż ze strony Kimy Barla i Lou Lambert Agosti w Pucharze Świata Juniorów 2023. Dwie Francuzki dotarły do ​​półfinału turnieju Open, przegrywając z Hiszpanką Jana Montes Cabruja i Martina Calvo, 6/4 6/2.

Wiedzieliśmy o tym, ten mecz będzie trudny dla naszych młodych Francuzek. Trzeba powiedzieć, że od początku Open Hiszpanie miażdżyli wszystko na swojej drodze. Przed półfinałem Montes Cabruja i Calvo wyeliminowali dwa rozstawienia, w tym numer 2, brazylijska para Nass/Maas.

W obliczu Kimy i Lou dwóch hiszpańskich graczy tego nie zrobiło nie zwolnił. Prowadzili mecz głową i ramionami i łatwo wygrali, 6 / 4 6 / 2.

Wydaje się, że w przypadku Kimy Barli i Lou Lamberta Agostiego to brązowy medal. W programie FIP nie zaplanowano żadnego spotkania pomiędzy naszymi dwiema Francuzkami i Portugalką Daniela A. Carmo i Constança Vieira Leitão.

Na tym przygoda naszych dwóch trójkolorowych zawodników się nie kończy ostatnie spotkanie z Meksykiem, podczas meczów klasyfikacyjnych na miejsca 5-6 miejsce !

ŚWIATOWA DRUŻYNA JUNIORÓW FRANCUSKICH KOBIET
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.