Szwedzka drużyna była kat naszych Francuzów podczas tych Mistrzostw Świata Juniorów. Dwie porażki 2:1, bardzo zacięte mecze i decydujący mecz w dwóch meczach drużynowych.

Dzięki tym dwóm sukcesom szwedzka młodzież została do nich zaproszona największe narody padel mondial, czy to dla chłopców, czy dziewcząt.

Chłopcy staną przed trudnym zadaniem ubiegania się o miejsce w finale przeciwko miejscowym tych mistrzostw, drużyna Paragwaju.

Dla dziewcząt marsz zapowiada się tak samo długo, jak będą musiały się zmierzyć w Argentynie, które jak wiemy są groźne na stokach.

Niezależnie od tego, czy chodzi o chłopców, czy o dziewczęta, jedno jest pewne, rywalizacja jest już udana dla Szwecji, która w najgorszym przypadku gwarantuje zajęcie czwartego miejsca.

Ale kto wie, może uda im się pobawić w tym turnieju? Szybko się dowiemy spotkania dziewcząt o godzinie 8:30 (12:30, Francja) i 17:XNUMX dla chłopców (21:XNUMX we Francji).

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.