Tym razem nie trzeba było jechać na decydujący mecz z Włochami dla młodych Francuzów, którzy zwyciężyli pierwsze dwa spotkania w meczach rankingowych. Te dwa zwycięstwa zapewniają francuskiej drużynie juniorów zajęcie 5. miejsca w tych Mistrzostwach Świata.

Francuska drużyna U14 dobrze rozpoczęła dzień od zwycięstwa 6 / 4 6 / 4 wobec naszych transalpejskich sąsiadów, na zakończenie spotkania, które trwało 1 godzinę i 30 minut.

Zespół U16 zakończył spotkanie drużynowym wspaniałym zwycięstwem w ciągu 1 godziny 13 meczu. 6 / 3 6 / 2. To wspaniałe zwycięstwo zapewnia 5 miejsce. Włoska drużyna nie chce rozgrywać trzeciego meczu, więc jest to dla niej koniec turnieju jagody.

Odtąd zaangażowana jest tylko francuska drużyna kobiet nowe decydujące spotkanie z Meksykiem. Mecz, który możesz śledzić Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.