Cztery pary francuskie zagrały dziś po południu w półfinale turnieju Seniors Plus World Open 2024 w Alicante. Dwóch z nich zagra w finale już w tę sobotę!

Po dziewczynach, które jako drużyna zakwalifikowały się do finału z Hiszpanią, dziś po południu w La Nucia cztery francuskie duety rozegrały półfinał turnieju Open. Jeśli duety Armagnac / Cazes-Carrere i Pequery / Corbelli poddały się odpowiednio Szwedom i Meksykanom, pary Maigret / Moreau i Launo / Lagloire dały radę. Spotkamy ich jutro przeciwko parom hiszpańskim. Tymczasem dziś po południu The Blues zmierzą się z… Hiszpania w półfinale konkursu narodów !

Dzisiejsze wyniki:

W ciągu ponad 35 lat Maigret i Moreau pokonali Falkenstrom / Figuerola (SWE) 6/4 6/4. Jutro zagrają w finale z Hiszpanami Alvaro Garcią Gallego i Christianem Ramosem Abadem.

W ciągu ponad 40 lat Armagnac i Cazes-Carrere przegrały z Olofem / Brunstromem (SWE) 6/3, 6/3. W małym finale zagrają z Verde i Luchetti (ITA). Jeden z dwóch zawodników (Luchetti) faktycznie pokonał ich wczoraj (wraz z Fantim) w kwarcie wygranej przez Francję z Włochami. Świetna okazja, aby się zemścić!

W ciągu 45 lat Corbelli i Pequery przegrali z Mujicą / Larą (MEX) 6/4 6/3. O brązowy medal zagrają z Gonzalezem Torresem / Montillą Carrerą (ESP).

Od ponad 55 lat Launo i Lagloire dominują w Arrese / Arrese (ESP) 7/6 6/3. W finale zmierzą się z innymi Hiszpanami, Charfole i Blanco.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !