Francuzi naśladowali wczoraj Francuzów w La Nucia: skasowali także swój bilet na półfinał Mistrzostw Świata Seniorów Plus 2024.

Francuzi już to zrobili wykorzystał przewagę psychologiczną na swoich przeciwnikach dnia podczas Open, ale nadal trzeba było to potwierdzić w ćwierćfinale.

„Starsi” doskonale wprowadzili dynamikę zespołu szybkimi zwycięstwami par Launo / Lagloire (+55) i Carité / Kischkewitz (+50).

Z tyłu znaleźli się Jean-Michel Pequery i Sébastien Corbelli (+45), którzy przypieczętowali los konfrontacji zwycięstwem odniesionym pod koniec napięcia z Marcelo Capitanim, którego nie trzeba przedstawiać, oraz Lorenzo Verginellim.

Włosi uratowali honor w meczu powyżej 45. roku życia, ale kość została już przesądzona. Piąty mecz nie został rozegrany.

Wyniki:

Oliviera Launo/Jean-Marca Lagloire’a vs Maurizio Serafino / Matteo Bartolini : 6-2, 6-2

Cédric Carité / Nicolas Kischkewitz vs Corrado Graziotti / Fabrizio Anticoli : 6-2, 6-2

Jean-Michel Pequery / Sébastien Corbelli vs Marcelo Federico Capitani / Lorenzo Verginelli : 6-2, 3-6, 7-6

Matthieu Armagnac / Thomas Cazes-Carrere vs Alessio Luchetti / Emanuele Fanti : 6-2, 6-7, 6-1

Adrien Maigret / Moreau Maxime vs Niemiec Darío Tamame / Nicola Remedi : nie odtwarzane

W najbliższy piątek o 16:00 The Blues zmierzą się z Hiszpanią w zapowiadającym się na gorąco pojedynku!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !