Jesus Moya i Edu Alonso zwierzają się swoim XNUMX/XNUMX finału na Blockchain.com Miami Open przeciwko Lucho Capra i Javi Ruiz.

Dwóch młodych graczy, którzy powrócą razem w tym roku po krótkiej rozłące w zeszłym sezonie, ma zamiar wywołać dziś sensację przeciwko rozstawionemu numerowi 8 turnieju. Na tarasie wspaniałego hotelu turniejowego przekazują nam swoje uczucia.

Miami, spektakularny turniej

Jezus Moya: „Wspaniale jest być tutaj, w Miami. Bardzo się cieszymy, jest bardzo gorąco, ale nadal da się znieść. Jesteśmy na tarasie na dachu hotelu, słońce, basen, wszystko tam jest. Poza tym ludzie tutaj są bardzo przyjaźni, więc dobrze się bawimy”.

Edu Alonso: „W zeszłym roku zaczęliśmy w pre-previa, a dziś jestem dumny z całej pracy, jaką wykonaliśmy z Jezusem, co pozwala nam dzisiaj być tutaj w Miami i cieszyć się takim turniejem. Wejście bezpośrednio do głównego losowania to duma”.

Cieszę się, że znów jesteśmy razem

Jezus Moya: „W zeszłym roku graliśmy razem bardzo dobrze. Decyzja o rozstaniu była moja. Myślę, bez szacunku dla nikogo, że trochę się pomyliłem, ale tutaj jestem bardzo szczęśliwy, że wróciłem z Edu. Jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi, dogadujemy się naprawdę dobrze poza torem, a na boisku mamy ten sam cel, aby każdego dnia się poprawiać. Damy z siebie wszystko tutaj w Miami.

Edu Alonso : „To dość trudny mecz, który nas dzisiaj czeka, ale na zewnątrz, ze słońcem, małym wiatrem, co powinno trochę wyrównać sytuację. Nie jesteśmy faworytami na papierze, ale mamy swoje szanse!”

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć wywiad w całości (w języku hiszpańskim), poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !