Po długiej nieobecności spowodowanej operacją kolana Nasser al-Khelaïfi, prezes Paris Saint-Germain, RMC Sport informuje, że jeszcze dziś wieczorem wróci do Parc des Princes. Będzie obecny na kluczowym meczu Ligi Mistrzów pomiędzy PSG a Newcastle. Al-Khelaïfi, który będzie poza boiskiem przez kilka miesięcy, zaznaczy swoją obecność, aby wspierać drużynę.

Wreszcie będzie obecny, aby dopingować swoich zawodników w decydującym meczu o kwalifikacje do 8/XNUMX finału. NAK ma pojawić się w poniedziałek w centrum treningowym w Poissy, gdzie weźmie udział w sesji przygotowawczej przed meczem, zgodnie z którą zwykle przestrzega.

Powód długotrwałej nieobecności Nassera al-Khelaïfiego: cierpiał w październiku zeszłego roku zerwał więzadło krzyżowe. Do zdarzenia doszło podczas mecz padel w Doha, gdzie grał u boku Marco Verrattiego, były pomocnik PSG sprzedany do Al-Arabi SC w Katarze. Al-Khelaïfi, pasjonat tenisa i zaangażowany w rozwój światowego toru padel, doznał kontuzji 7 października podczas gry ze swoim byłym zawodnikiem.

PSG, obecnie drugie w grupie F z sześcioma punktami i celujące w Ligę Mistrzów, zmierzy się z Newcastle w meczu, w którym zwycięstwo jest niezbędne, aby zachować szanse na awans w rozgrywkach.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.