Podczas etapu Cupra Padel-Point Tour przez Palavasa, młody Nathan Perrot, 13 lat, wybrany do reprezentowania Francji w Paragwaju w niecały miesiąc, włączyłem mikrofon Mélissy Martin.

Cuprę P250 Padel-Point Tour z jego ojcem

„To było wspaniałe doświadczenie, było bardzo dobrze zorganizowane. Ja mam kiffé grałem z ojcem i mimo że przegraliśmy, rozegraliśmy bardzo dobre mecze.

„Turniej za jeden punkt (Nota redaktora: Mistrzostwa za jeden punkt), sam nie wiedziałem, to całkiem zabawna koncepcja. A widok Was z Wendy (Barsotti) i Élodie (Invernon), których nie widziałem od dawna, ale których postępy śledziłem szczególnie podczas FIP Tour, bardzo mnie uszczęśliwił. To zaszczyt poznać was wszystkich.

Rusza na Mistrzostwa Świata Juniorów w Paragwaju

„To będzie dla mnie pierwszy raz. Po sukcesie na Mistrzostwach Francji, który wygraliśmy z Oksytanią, zostałem wybrany na Mistrzostwa Świata w Paragwaju. Zamierzam spotkać się z ludźmi, których dobrze znam, takimi jak Yohan Boronad, Louis Jover, Timeo Fonteny… To nie jest nieznane miejsce, daje mi to trochę więcej pewności siebie.

„W tym roku zintensyfikowaliśmy szkolenia. Razem z Yannickiem Maurelem zaplanowaliśmy kilka turniejów na ten rok.

„W Palavas mamy dobrą grupę, trenujemy z Valentinem Durandem, a Yannick również przyjeżdża, aby przedstawić nam swoją wizję taktyczną, która różni się nieco od wizji Valentina. To coś dobrego."

Przyszłość…

„Próbujemy zobaczyć, czy będziemy mogli pojechać na jakiś czas do Hiszpanii. Musimy podsumować sytuację z Yannickiem, zobaczyć, co chcę zrobić i co możemy zrobić.

„Obecnie jestem na czwartym roku i chciałbym w przyszłym roku na trzecim roku skorzystać ze studiów sportowych, to jest jeden z celów”.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !