Nicolas Rouanet i Pierre Vincent przez ostatnie dwa lata nie marnowali czasu na torach francuskiego toru. Rzeczywiście, leworęczny Nicolas Rouanet i strzelec Pierre Vincent osiągnęli świetne wyniki w czołowej dwudziestce Francji, uzyskując dwie najlepsze progresje.

Nicolas Rouanet: 1484 zdobyte miejsca!

Nagroda trafia do Nicolasa Rouaneta, który z pewnością skorzystał na dwóch asymilacjach, jednej o 1500:2021 w grudniu 600 r. i drugiej o 2022 w lutym 16 r., ale wiedział, jak maksymalnie wykorzystać te sztuczne skoki, aby zakończyć rok na 1484. miejscu we Francji, co stanowi skok o XNUMX miejsca! Obiecano, że nie będziesz już musiał przekraczać jego ścieżki na P250, a jeszcze mniej dzięki nowej formule FFT.

statystyki Nicolas Rouanet Pierre Vincent

Pierre Vincent: i bez asymilacji, proszę!

Pierre Vincent robił furorę przez ostatnie dwa lata, a François Authier z pewnością ma z tym wiele wspólnego. W ciągu 2 lat strzelec we Francji awansował z 695. na 12. miejsce.

We Francji powinniśmy go w dalszym ciągu oglądać u boku Lyonnais, trenera Esprit Padel. Z drugiej strony, na arenie międzynarodowej, po dobrym występie u boku leworęcznego Arthura Hugounenqa na FIP Rise Bourg-en-Bresse, mogliśmy ich spotkać na FIP Tour w 2024 roku.

statystyki Nicolas Rouanet Pierre Vincent

5 najlepszych progresji w pierwszej 20

W pierwszej piątce z ostatnich dwóch lat znajdziemy: Maxime'a Jorisa, Philémona Raichmana i Maxime'a Forcina.

statystyka 50 statystyka Nicolas Rouanet Pierre Vincent
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.