Après s’être faite remarquée en étant la première paire française à battre les champions de France actuels (Scatena/Haziza) lors de l’Open de France,  Max Moreau et Jeremy Ritz poursuivent leur ascenssion.

Rzeczywiście, Jeremy Ritz reaktywował się, ale tym razem, w towarzystwie Scateny Jeremy, zakwalifikowali się do finału 1 / 8 w Tortosa, nie ma takiego senku. Ale kiedy zobaczysz, że stół składa się z wielu graczy World Padel Tour (Professional padel circuit), w tym pary 28e, uświadamiamy sobie wydajność.
W rundzie 14 para Ritz / Scatena daleka jest od rywalizacji z 6. katalończykiem i mistrzem Hiszpanii Junior. Zrobili bardzo mało, ponieważ poprowadzili 3/3 2/4, a następnie 3/XNUMX do trzeciego seta… aby wreszcie pokłonić się z honorem i nadzieją, że Francuzi zyskają sławę w Hiszpanii ,
W następnym tygodniu partner Jérémy Scatena, Robin Haziza, zastępuje Jérémy Ritz w ramach innego dużego turnieju, również w Katalonii. Mistrzowie Francji osiągnęli dwa bardzo dobre wyniki, pokonując 4 graczy z katalońskiej pierwszej 30. Ich przygoda zakończy się nagle z jedną z ulubionych par ze stołu Tony Bueno i Escalante, zajmując 26. pozycję w rankingu World Padel Tour.
Do zobaczenia w listopadzie na mistrzostwach świata w Padel w Lizbonie, gdzie Francja spróbuje pokazać, że jest to jeden z najsilniejszych narodów za gigantami hiszpańskimi i argentyńskimi.
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.