Po tym, jak zdobył sławę jako pierwsza francuska para, która pokonała obecnych francuskich mistrzów (Scatena / Haziza) na French Open, Max Moreau i Jeremy Ritz kontynuowali swoją awans.

Rzeczywiście, Jeremy Ritz reaktywował się, ale tym razem, w towarzystwie Scateny Jeremy, zakwalifikowali się do finału 1 / 8 w Tortosa, nie ma takiego senku. Ale kiedy zobaczysz, że stół składa się z wielu graczy World Padel Tour (Professional padel circuit), w tym pary 28e, uświadamiamy sobie wydajność.
W rundzie 16 para Ritz / Scatena jest daleka od rywalizacji z 14ème Catalan i hiszpańskim mistrzem juniorów. Bardzo słabo wykorzystali exploity, odkąd poprowadzili 6 / 3 3 / 2, a następnie 4 / 3 w trzecim secie ... aby wreszcie pokłonić się z honorem i mieć nadzieję, że Francuzi wyrobią sobie markę w Hiszpanii ,
W następnym tygodniu Robin Haziza, partner Jérémy Scatena, zastępuje Jérémy Ritz w ramach innego dużego turnieju, który nadal odbywa się w Katalonii. Mistrzowie Francji osiągnęli dwa bardzo dobre wyniki, pokonując graczy 4 z najlepszych 30 Catalan. Ich przygoda zakończy się gwałtownie w starciu z jedną z ulubionych par stołu Tony Bueno i Escalante w rankingu 26e w rankingu World Padel Tour.
Spotkanie w listopadzie przyszłego roku na mistrzostwach świata Padel w Lizbonie, gdzie Francja spróbuje pokazać, że jest to jeden z najsilniejszych narodów za gigantami hiszpańskimi i argentyńskimi.
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.