Szukasz oferty na kilkudniowy wyjazd i odbycie szkolenia? padel ? Przedstawiamy 10 najlepszych platform, stron internetowych i specjalistów oferujących kursy i szkolenia padel dostępne w nasz katalog.

Padel Duch

padel logo ducha

Padel Spirit oferuje kurs całkowitego zanurzenia w Marakeszu. Najlepsza szansa dla fanów padel aby połączyć sport, relaks i zmianę scenerii w sercu Maroka. W programie: inicjacja, trening, doskonalenie, mecze i miniturnieje w centrum formuły obejmującej transport, zakwaterowanie i wyżywienie.

Sportowy prestiż

prestiżowy sport padel

Sport Prestige jest agencją z siedzibą w Biarritz oferującą pobyty min padel we francuskim Kraju Basków. Poprzez różne kursy i budynki zespołowe pomiędzy południowo-zachodnią Francją a Hiszpanią, w tym kursy w San Sebastian, Sport Prestige obiecuje pakiet łączący postęp, wydajność i przyjemność. Sport Prestige organizuje także kurs w Bordeaux w dniach 13-16 czerwca 2024 r., na który składają się bilety na Premier Padel P2 w zestawie.

Padel Staż w Maladze

Padel Staż w Maladze

Thibault Lacoste i Vincent Bonilla Guerrero, przyjaciele z dzieciństwa pasjonujący się piłką nożną, stworzyli kursy szkoleniowe padel premium na Costa del Sol, w Maladze. Rytmiczny tydzień za nami padel, ale także relaks po południu z odkrywaniem krain andaluzyjskich, a następnie wieczory na szczycie towarzyskości. Oprócz transportu zatrzymasz się w 5-gwiazdkowym aparthotelu Deluxe z wliczonym w cenę brunchem.

DoPadel

Dopadel odnieść sukces na stażu padel

DoPadel wyróżnia się szczególnym podejściem do stażu padel. Strona prezentuje dużą sieć autokarów o międzynarodowej renomie, rozsianych po całej Hiszpanii, ale także we Francji. Będziesz wtedy mógł dokonać wyboru najlepiej odpowiadającego Twoim potrzebom w oparciu o Twój poziom, idealny do osiągnięcia maksymalnego postępu w jak najkrótszym czasie.

Sport do B

logo sportowe do b

Sports to B to agencja turystyki sportowej i wydarzeń korporacyjnych specjalizująca się w podróżach padel do Hiszpanii, z kursami w Madrycie, Barcelonie, Marbelli, Majorce… Niezależnie od tego, czy są to osoby indywidualne, czy firmy, STB współpracuje z klubami wyposażonymi w infrastrukturę najnowszej generacji i kompetentnych trenerów. Spersonalizowane kursy pod słońcem iberyjskim, aby odkryć kulturę padel, wszystko w all inclusive.

Akademia Gracza

Logo tenisowe gracza padel

Akademia Gracza ma swoją siedzibę w klubie Pyramides w Île-de-France i oferuje, oprócz tenisa i golfa, kursy rozwijające umiejętności. padel poprzez różnorodne formuły: juniorzy lub dorośli, na dzień lub na tydzień, itp. Program gwarantuje spersonalizowaną pracę, odpowiednią intensywność fizyczną, a przede wszystkim doskonałe chwile serdeczności.

Padel Stuff

Padel Stuff to firma oferująca całkowite zanurzenie się w świecie padel. Oferuje szkolenia zawodowe, począwszy od szkoleń po rozwój infrastruktury. Pod wodzą byłego zawodowego gracza Andoniego Bardasco, Padel Stuff dzięki którym teraz doskonale znasz serial W sercu padel, też organizuje kliniki, mistrzowskich i oczywiście staże w jego centrum w Bilbao. Kompletne doświadczenie, które dostosowuje się do potrzeb każdego!

La Toupie Bleue

FOTO GÓRNA STRONA - STRONA LA TOUPIE BLEUE1

Pionierska agencja w zakresie pobytów padel od 2017, La Toupie Bleue oferuje szeroką gamę europejskich kierunków, które zadowolą każdego: Barcelona, ​​Teneryfa, Monako, Salzburg, Sewilla, Salou i Gran Canaria. Z lekcjami indywidualnymi i grupowymi, La Toupie Bleue zapewnia doskonały kompromis pomiędzy sportowym postępem na torze i przyjacielskimi chwilami poza boiskiem.

OSS Barcelona

LOGO OSS BARCELONA

OSS Barcelona oferuje szyte na miarę pakiety stażowe dostępne każdego dnia w roku. Będziesz miał okazję rzucić wyzwanie Hiszpanom na ich ulubionym terenie, korzystając jednocześnie z mądrych rad francusko i anglojęzycznych hiszpańskich trenerów. Dzięki spersonalizowanej opiece zanurzysz się w morzu, w jednej z największych hiszpańskich akademii, co będzie doskonałym sposobem na przeżycie chwil relaksu, w których pasja i wydajność łączą się!

French Touch Academy

etapy padel francuska akademia dotyku

Położona w Cap d'Agde, French Touch Academy jest siedzibą jednej z największych struktur tenisowych w Europie z Międzynarodowym Centrum Tenisowym. Możesz odkryć ten wysublimowany kompleks i jego osiem stoków padel dzięki kursom pozwalającym na rozwój zarówno techniczny, jak i taktyczny, a także pracę nad fragmentami gry, w zależności od poziomu zawodników, w małych grupach. Wszystko w wystawnym otoczeniu, 400 metrów od Morza Śródziemnego.

Bonus: Racket Trip

logo-racketrip-niebieski

Racket Trip, jest to najlepsze rozwiązanie dla osób poszukujących stażu padel. Platforma, która wkrótce zostanie otwarta, umożliwi wszystkim fanom rakiet znalezienie kursów na całym świecie, zbierając wszystkie oferty publikowane przez operatorów, kluby czy trenerów. Będziesz mógł skontaktować się bezpośrednio z usługodawcami i poprosić ich o informacje. Racket Trip, to adres, który koniecznie musisz znać, aby nie przegapić najmniejszej okazji na ucieczkę od sportów rakietowych!

Do zobaczenia wkrótce na stronie internetowej Racket Trip aby odkryć wszystkie dostępne oferty.

Zobacz także nasze katalog klubu aby znaleźć swoje szczęście gdziekolwiek jesteś we Francji.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!

Tagi