„Istnieje wiele ofert padel, ale ostatecznie jest to skomplikowane”, „byłoby wspaniale mieć bezpłatną platformę, na której moglibyśmy w czasie rzeczywistym otrzymywać oferty od profesjonalistów”… Wkrótce nie będziesz już mieć prawa tak mówić w przypadku Racket Trip !

Racket Trip wydany już wkrótce (w wersji beta) w świecie padel początkowo, zanim zaoferował tenis, squash, badminton, tenis stołowy, a nawet pikle.

Cel: stworzenie platformy, która umożliwi fanom sportów rakietowych uzyskanie szkoleń jednym kliknięciem. padel w Madrycie, Paryżu, Dakarze, Pekinie, Buenos Aires…

logo-racketrip-niebieski

Będziesz także mógł zobaczyć oferty od partnerów Padel Magazine w czasie rzeczywistym !

Autokary, kluby i touroperatorzy będą na bieżąco transmitować swoje aktualne oferty. Będziesz mógł się z nimi skontaktować bezpośrednio, porozmawiać, ocenić po odbyciu stażu, a nawet zapłacić.

Jesteś Włochem i chciałbyś odbyć staż padel na Alasce w celach zawodowych lub na wakacjach przy -20 stopniach? Być może będziesz zaskoczony.

Wizyta https://welcome.racket-trip.com/ być jedną z pierwszych osób, które odkryją tę platformę, która zostanie udostępniona w kilku językach w pierwszej połowie 2023 roku. Miłego przeglądania!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.