Właśnie ogłoszono obiecujący duet: Carla Touly / Jessica Ginier. Carla, świeżo oddzielona od Charlotte Soubrié, dzieli się z nami swoimi celami w związku z nową współpracą z Jessicą.

Dwóch graczy, którzy dobrze się znają

„Wciąż pamiętam, kiedy po raz pierwszy zmierzyłem się z Jessicą na kortach: było to podczas finału Mistrzostw Tenisa Seniorów w Lyonie. Ponieważ oboje jesteśmy z tej samej ligi, nasze ścieżki wielokrotnie się przecinały. Niesamowicie jest myśleć, że dzisiaj wspólnie stawimy czoła wyzwaniom nowego sezonu. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co możemy osiągnąć.

Przed nami wyjątkowy sezon

„Granie w tym sezonie z Jessicą, zwłaszcza jeśli potencjalnie ma to być jej ostatni, jest dla mnie zaszczytem. Chcę, aby ten sezon był dla niej niezapomniany. Moim celem jest pomóc mu doświadczyć wyjątkowych emocji, stworzyć wspólne wspomnienia, które naznaczą jego karierę.

Jeśli kiedykolwiek zdecyduje się przestać, chcę, żeby zrobiła to z pięknymi wspomnieniami. Oczywiście w głębi duszy mam nadzieję, że się z nią nie pożegna padel. Moim osobistym wyzwaniem jest zmotywowanie jej do dalszego działania, przekraczania granic, nawet jeśli ostatecznie zrobi to, co wydaje jej się najlepsze”.

Cele sezonu

„W tym sezonie moje cele są jasne. Chcę wziąć udział we wszystkich możliwych turniejach FIP, aby zgromadzić jak najwięcej punktów i zakwalifikować się do P1, P2 i Majors. To duże wyzwanie, ale jestem gotowy całkowicie się mu poświęcić. Jessicę ze swojej strony motywuje chęć ponownego przeżycia emocji, które towarzyszyły jej w zeszłym roku, zwłaszcza podczas turnieju Roland-Garros. We Francji wygrała wszystko, więc chce przeżyć wielkie emocje za granicą.

Jednak biorąc pod uwagę obowiązki matki, trenerki i żony, Jessica nie będzie mogła wziąć udziału we wszystkich turniejach. W przypadku tych, które odbywają się daleko, prawdopodobnie zagram z innym partnerem, prawdopodobnie graczem zagranicznym. W każdym razie nie mogę się doczekać, aż zobaczę, jak daleko Jess i ja możemy razem dojść”.

„Oprócz celów związanych z turniejami, moim głównym celem na ten rok jest dalsza poprawa każdego dnia. Praca z Jessicą jest dla mnie dobrą szansą, jej doświadczenie w padel pomoże mi rozwinąć moje umiejętności.

Planujemy trenować w Lyonie przed wyjazdem do Szwecji, aby udoskonalić naszą grę.Skorzystam również z okazji, aby naładować akumulatory z rodziną i przyjaciółmi w Lyonie. Jessica jest również otwarta na pomysł przyjazdu ze mną na trening do Barcelony, pomimo wyzwań, jakie to dla niej stwarza.

Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.