Są częścią asortymenty butów od marki Nox w tym roku: ML10 Hexa zostały specjalnie wybrane przez Miguela Lampertiego.

Wyjątkowość tych butów polega na tym, że zostały one zatwierdzone klinicznie przez Martę Ruedę, podiatrę w Martín Rueda Foot Study Center i konsultantkę w Sant Cugat High Performance Sports Center. Posiadają także certyfikat laboratoryjny Centrum Technologii Obuwia INESCOP w Alicante w Hiszpanii. Krótko mówiąc: dbają o zdrowie Twoich stóp.

technologia AGG (zaawansowana geometria grawitacyjna) oferuje zoptymalizowany „spadek” (różnicę wysokości między piętą a palcami), ułatwiając graczowi przyjęcie postawy oczekującej i rozpoczęcie biegu. Dzięki technologii Wsparcie bocznebuty te zapewniają także lepszą stabilność, oferując zwiększoną powierzchnię styku podeszwy z podłożem. Korzystają również z maksymalnej amortyzacji i optymalnej przyczepności do podłoża.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.