Fernando Belasteguin od dawna powtarza, że ​​chce kontynuować karierę do 45. roku życia. Już prawie nadszedł ten czas…

Po jego byłych kolegach z drużyny, Juanie Martinie Diazie i Pablo Limie, którzy przeszli na emeryturę pod koniec sezonu 2023, wkrótce nadejdzie kolej na „Bossa” opuszczenie turniejów. padel profesjonalny!

Ten, który spędził szesnaście lat na szczycie padel global właśnie potwierdził to w oficjalnym ogłoszeniu na swoim koncie na Instagramie: rok 2024 to ostatni rok.

Dla tych, którzy liczyli, że mimo wszystko Bela będzie mógł grać w dogrywce, wydaje się to bardzo zagrożone. Utrudniony problemami z przedramionami, a czasem przytłoczony zawodnikami, którzy biegają szybciej i uderzają mocniej, rodak Pehuajo jest – co jest całkowicie normalne w jego wieku – znacznie mniej płodny niż w swoich najlepszych latach. Mimo wszystko chce nadal walczyć i być konkurencyjnym przez jeszcze jeden sezon, zanim się podda. Jego wiadomości współpraca z Lucho Caprą czy pozwoli mu to odnieść jakieś sukcesy?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !