On Podejrzewałem to bardzo mocno przez kilka dni, obaj gracze ją mają potwierdzone na Instagramiezagrają razem w tym sezonie.

Zaczynamy wyraźniej widzieć następny sezon. Oto nowa para, która właśnie została potwierdzona: ta złożona z Delfi Brea i Sofii Araujo. Razem ci, którzy zajmą odpowiednio 17. i 19. miejsce w rankingu, będą dążyć do powrotu do Top 16 i tym samym wziąć udział w WPT Master Final 2023.

To stowarzyszenie „100% Bullpadel” zapowiada się najbardziej wybuchowo! Po prawej stronie Brea jest bardzo agresywną zawodniczką, która może rywalizować z każdym na swojej przekątnej, gdy jest na swoim najlepszym poziomie. Argentyna była już w pierwszej piątce pomimo swojego młodego wieku i nieuchronnie będzie się mścić po tym, jak w 5 roku nic nie przegapiła finału Master. Araujo również miała skomplikowany sezon, ale pozostaje bezpiecznym zakładem po lewej stronie, ze szczególnie ofensywnymi ciosami i prawie niezrównana siła ognia w padel kobiecy. Będziemy zatem z wielką uwagą śledzić występy tego duetu!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !