Maxi Sanchez i Lucho Capra po raz trzeci zdecydowali się na rozstanie. Dwaj mężczyźni, którzy bardzo się przyjaźnią na całe życie, nie będą grać razem w przyszłym sezonie.

To właśnie w Amsterdamie Maxi i Lucho rozegrają swój ostatni wspólny mecz (chyba że pewnego dnia postanowią połączyć siły po raz czwarty!). Skręcenie kostki Sancheza zmusiło argentyńską parę do wycofania się z gry przeciwko Paquito i Chingotto w pierwszej rundzie holenderskiego turnieju.

Podczas naszego ostatniego wywiadu w sierpniu ubiegłego roku „El Tiburon” powiedział nam, że Lucho tak zawodnik, z którym najlepiej się dogadywał na torze i poza nim. I pomimo ciekawych wyników w tym sezonie, w tym zwycięstwa z Lebronem i Galanem, dwójka przyjaciół postanowiła na tym poprzestać…

Chociaż oczekuje się, że Capra u boku Beli w 2024 roku, zastanawiamy się, z kim Maxi rozpocznie nowy sezon?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !