Na razie żaden z mężczyzn nie ogłasza na portalach społecznościowych, ale informacja jest już oficjalna: Momo Gonzalez i Juan LeBron są razem. zarejestrowani razem w Premier Padel Puerto Cabello P2.

Ponieważ Fede Chingotto i Ale Galan postanowili połączyć siły, ich byli koledzy z drużyny zrobią to samo podczas wenezuelskiego P2. Na razie jednak trudno powiedzieć, czy po tych zawodach stowarzyszenie będzie kontynuowane. Rzeczywiście, większość z 10 najlepszych par była już zarejestrowana na ten turniej, więc jest całkiem możliwe, że Momo i Juan zdecydowali się „domyślnie” razem wziąć udział w tym turnieju.

Poczekamy zatem do oficjalnych zapowiedzi, aby dowiedzieć się, czy Lebron i Gonzalez rozpoczynają wspólnie nowy projekt, czy też trzeba poczekać na nowe zmiany.

Na papierze ta para, choć mniej atrakcyjna niż skojarzenie Chingotto / Galan, wciąż ma w zanadrzu pewne zalety. U boku małomównego Momo „El Lobo” całkowicie odpuścił i odzyskał swój poziom przed 2023 rokiem. Rzeczywiście, przed problemami zdrowotnymi, zawodnik drużyny Babolat był po prostu najlepszy na prawej przekątnej, a wszyscy obawiali się jego umiejętności kończenia punktów uderzeniem z tyłu kortu.

Pochodzący z Kadyksu tę decydującą drużynę będzie musiał całkowicie na nowo odkryć, jeśli chce odgrywać najważniejsze role u boku Gonzaleza, bardzo fizycznego i kompletnego lewego zawodnika, ale niezaprzeczalnie mniej zdecydowanego niż Galan, Tapia czy Garrido... Zatem co sądzisz o tej w 100% andaluzyjskiej parze? To od Ciebie zależy, czy nam powiesz!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !